JOVI Slovenská republika
Infolinka: +420 775 570 418
Výhradní distributor výrobků JOVI

Záruka kvality?

Pod značkou JOVI se skrývá španělský výrobce, který se specializuje na výrobu výtvarných potřebnejvyšší kvality. Jovi má více jak 70 let zkušenostízastoupení ve více jak 88 krajinách po celém světě. Je tedy lídrem ve svém oboru nejen v domácím Španělsku, ale i na  světovém trhu.

Základní ingrediencí úspěchu této značky je především vlastní výzkum. Výkonný tým Jovi neustále objevuje, vylepšuje a implementuje nové metody a procedury, aby tak ještě více vytříbil již existující produkty anebo aby přinesl na trh úplně nové produkty. Právě těchto pár řádků dokonale reprezentuje filozofii společnosti, která ve firmě přetrvává už roky.

Během dlouhých let svojí existence vyrobila značka JOVI obrovské množství výtvarných potřeb pro školy i koncové zákazníky. Při své práci Španělé dokonale kombinují kreativitu s nejnovějšími technologiemi, díky čemuž je výsledkem vždy ten nejkvalitnější produkt.

ACMI Art & Craft Materials Institute (Institut výtvarných a řemeslných materiálů) z USA udělil značce JOVI po vykonání testů souhlas na používání označení AP NON TOXIC (netoxické).Certifikace ISO 9001/2000, která potvrzuje kvalitativní standardy značky JOVI.Shoda s normou European EN71 Toy Safety Standard (Bezpečnostní standard hraček).Standardy potvrzující, že výrobky značky JOVI neobsahují lepek a jsou vhodné i pro alergiky s tímto druhem omezení.

Značka JOVI dbá i na ekologii.

Španělské výrobní centrum:

  • důsledně čistí a třídí hospodářský odpad, který vznikne při výrobě – vodu filtruje od barev, které se v továrně během výroby používají
  •  neustále vylepšuje výrobní procesy s cílem minimalizovat spotřebu vody
  • dodržuje zásady nakládání s odpadem, redukuje množství odpadu a dbá na správnou recyklaci anebo likvidaci odpadu

Produkty nejvyšší kvality

Recycle icon

JOVI Vám při výrobě svých produktů garantuje použití jen těch nejlepších materiálů, které zaručují bezpečnost i našim nejmenším.

Výroba všech výtvarných potřeb podléhá nejen interním, ale i velmi přísným oficiálním kontrolám. Všechny produkty jsou tedy zaručeně netoxické a odpovídají mezinárodním standardům.